5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR ایده کسب و کار خانگی

5 Essential Elements For ایده کسب و کار خانگی

5 Essential Elements For ایده کسب و کار خانگی

Blog Article


واقعیت این است که در دنیای کسب و کار امروز، بسیاری تمایلات رنگ و بوی دیگری گرفته است که افراد را بر آن می‌دارد به جای کار کردن برای کارفرمایی دیگر، کسب و کار خانگی یا شغل دوم خانگی خود را راه اندازی کنند و برای خود کار کنند.
کسب کار خانگی
یا می‌توانید این کار را ساده انجام دهید. طرح‌های خود را ایجاد کنید تا روی تی‌شرت بزنید و سپس چاپ آن‌ها را برای فروش آنلاین یا در فروشگاه‌ها انجام دهید.

افرادی هستند که در خانه خود حیوان خانگی دارند، اما به دلیل شاغل بودن و مشغله زیادی که دارند به دنبال فردی مطمئن هستند تا از آن‌ها در ساعاتی از روز نگهداری کند. نوجوانان می‌توانند با نگهداری از حیوان خانگی مسئولیت‌پذیری را یاد بگیرند و از این راه درآمدی نیز کسب کنند.

با طراحی‌ تی‌شرت‌هایی خاص یا چاپ‌ لوگو‌ها و طراحی گرافیکی مختلف بر روی آن‌ها، می‌توانید در حوزه‌ی پوشاک و برای خودتان فعالیت کنید.

ما در دوره کاملاً رایگان پولسازی از اینترنت به شما یاد خواهیم داد چطور در کمتر از ۵ دقیقه یک وبسایت کاملا حرفه‌ای راه اندازی کنید.

بستگی داره چه سنی باشی . مثلا من که هنوز مدرسه میرم یه ایده که به ذهنم رسیده اینه که میشه عکس دوستامو تو تولد یا چیزای اینجوری بگیرم تو فتوشاپ شکل بومش کنم بعد از روش نقاشی بکشم بهشون بفروشم

ببخشیدمن دانشجوی طراحی لباسم..و ی کاربرای طراحی می‌خوام بایدچیکارکنم؟!

این یک ایده‌ی کاملاً رقابتی است زیرا افراد زیادی در این زمینه مشغول به کار هستند.

نوجوانانی که در کار هنری تبحر دارند، می‌توانند مهارت‌های خود را تقویت کرده و با فروش خلاقیت‌های خود مقداری درآمد کسب کنند.

ولی مشتریان خوبی دارد. به هر حال برادرانه پیشنهاد میکنم در تولید به کیفیت بیشتر از کمیت توجه کنی چون در بازار کیف بخصوص مهاجران افغان فعالیت خیلی خوبی دارند و تا جایی که من میدانم بسیاری از تولیدات بازار از این کارگاهها تامین میشود که قیمت و شرایط فروش خوبی دارند ولی عمدتا محصولات نرمال بازار هستند و طرحها شبیه به هم و معمولی و قیمت مناسب به قول فروشندگان . آرزوی موفقیت برای شما دختر خوب و هنرمندم دارم اگر کمکی بود بفرمایید. موفق باشید

در مشاوره ها وقتی اسم کار در خانه می آید بسیاری از افراد تصور میکنند که باید سرمایه های زیادی برای شروع و راه اندازی کار در خانه شان داشته باشند و همین موضوع باعث میشود که این افراد کسب و کارشان را راه اندازی نکنند و به تاخیر بیندازند.

برای رویداد‌های مختلف، جشن‌های خاص و مراسم سنتی و ملی می‌توانید لباس‌های متناسب و خاص طراحی کنید. طراحی لباس‌ از روی شخصیت‌ معروف فیلم‌ها و انیمیشن‌ها نیز ایده‌ی خوبی برای راه‌اندازی یک کسب و کار موفق است.

این ایده یکی از مناسب ترین و پولسازترین ایده های کسب و کار در منزل است. اگر هیچ سرمایه برای راه اندازی کسب و کاری ندارید پیشنهاد می کنم این مدل کسب و کار در منزل را انتخاب و راه اندازی کنید. شاید فکر کنید که درآمدزایی در این مدل چقدر است؟

با کسب تجربه می‌توانید از نوجوانی یک محتوا نویس حرفه‌ای از خود بسازید.

Report this page